Народні депутати завітали на засідання уряду

Урядовці на своїх місцях, засідання Кабінету міністрів починається. Здавалося б традиційний ранок середи. Біди нічого не віщує. Прем’єр оголошує рішення наглядової ради продовжити контракт з очільником «Нафтогазу» Андрієм Коболєвим на нових умовах. До зали, де відбувається засідання, вриваються радикали.
І тут почалося. Мовляв, закони не ті уряд ухвалює. Хоча він їх і зовсім не ухвалює, а лише виконує. Представники законодавчої гілки влади — власне, самі депутати. Та усі аргументи лишаються без уваги.
В уряді такого роду вистави трактують по-іншому — як чергову передвиборчу кампанію одного з кандидатів на пост президента.
Рішення про призначення Коболєва ухвалила наглядова рада компанії з урахуванням всіх вимог Кабінету міністрів. А конкурс на нового голову перенесли на рік. Він таки відбудеться вже у 2020 році.
Аргументи депутати особливо слухати не збиралися і попросили міністрів не перетворювати їхнє ж засідання у циркову виставу. Втім, дійти консенсусу таки вдалося. Лідер радикалів Олег Ляшко і очільник уряду Володимир Гройсман вислухали один одного і потисли руки. А діалог депутатів з міністрами завершився жартами. Засідання продовжилось.