Давос - 2019: великий старт

[:ua]Ласкаво просимо в Давос! “Глобалізація 4.0: формування архітектури в епоху четвертої промислової революції” – так звучить головна тема 49-го Світового економічного форуму. У програмі – 350 сесій, протягом яких учасники обговорять питання міжнародної співпраці в епоху розвитку технологій, цифрової економіки, криптовалюти, проблеми розвитку ринків, кібербезпеки, а також зміну енергетичного сектору та екологічні стратегії. Очікується, що цьогорічний форум відвідає майже 3000 учасників.
Бізнесмени, урядовці, банкіри, лідери країн – всі там. Окрім Дональда Трампа, Терези Мей та Еммануеля Макрона – ці впливові персони відмовилися брати участь у Всесвітньому форумі та наводять лад у себе вдома. Лідер Китаю Сі Цзіньпін відправив на подію світового масштабу свого заступника, серед запрошених немає і президента Росії.
Напередодні великого старту Всесвітнього форуму МВФ погіршив прогнози зростання світової економіки.
Причини очевидні – торговельні суперечки між потужними економіками світу. Тому під час панельних дискусій лідерам є про що говорити. Стабілізувати співпрацю між країнами та збезпечити мир – важливі завдання.
Вулиці швейцарського Давоса нині патрулює 5000 військових і жандармів, а ховаючись у снігових заметах – життя впливових світу цього – охороняють снайпери. Контроль безпеки – по всьому місту – на транспортних магістралях, зупинках, в готелях і біля них, а також в головному Конгрес-центрі.
https://youtu.be/UOrzvttExwY[:]