«Чорнобильцям» додатково планують виділити понад 354 млн гривень

«Чорнобильцям» додатково планують виділити  понад 354 млн гривень

Міністерство соціальної політики України ініціювало внесення змін до закону про Держбюджет України на 2019 рік. Відповідний законопроект щодо збільшення видатків за програмою соцзахисту постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи зареєстрований у Верховній раді. Якщо народні обранці його підтримають, «чорнобильцям» додатково виділять 354,6 млн гривень.

Про це повідомляє Урядовий портал

Ці гроші планують витратити на виплату грошової компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування та на доплату за роботу в зоні відчуження, виплату щорічної та додаткової відпусток. Також на відшкодування Фонду соціального страхування витрат на виплату допомоги з тимчасової непрацездатності та допомоги по вагітності та пологах. Крім того, на виплату компенсації за шкоду, заподіяну здоров’ю, та допомоги на оздоровлення.

«У разі позитивного голосування вже найближчим часом кошти повинні надійти до Мінсоцполітики, ми розподілимо їх по регіонах для їх подальшого цільового використання», – повідомила міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська.