Чому в Японії заміські будинки не хочуть навіть приймати у спадок?

У Японії занепадають села та маленькі містечка

Нікому не потрібні!

Сільські землі та будинки в Японії стали непопулярними, бо молодь все частіше переселяється у великі міста аби знайти роботу.
Представник японського агентства нерухомості жаліється — ціни на об’єкти у сільській місцевості доводиться ставити просто мінімальні. Та навіть ті будинки, де квадратний метр коштує 180$ популярністю не користуються.
Пенсіонери старше 65 років — це найбільш розповсюджена категорія населення у сільській місцевості. А часто більше половини будинків просто порожні.
Земля була найціннішим активом для японців лише 30 років тому. А зараз її не хочуть приймати навіть у спадок. Бо за японським законодавством, потрібно буде платити податки за високою ставкою. А до того ж, приватні будинки дорогі в обслуговуванні.
У 2018 році японський уряд ухвалив закон, завдяки якому можна взагалі отримати землю безкоштовно. Але тільки для проектів соціального забезпечення. Наприклад, будівництва школи або парку. Зараз місцеві органи влади також почали активно працювати над розвитком регіонів аби повернути молодь до сільської місцевості.