Чому в Японії масово звільняють роботів?

[:ua]Роботи не змогли. Ще в 2017 році в столиці Японії відкрився перший в світі готель, в якому майже весь обслуговуючий персонал – роботи. Тоді новина – приголомшила світ.
Та не так сталося як хотілося. 243 металевих співробітника готелю не справлялися зі своїми посадовими обов’язками. Та створювали труднощі для власників. Тому нині – штат роботів вирішили скоротити та замінити людьми.
Наприклад, робот-асистент мав розважати гостей і відповідати на їхні запитання. Натомість він не міг розказати навіть про найвидатніші пам’ятки архітектури, розташовані поблизу готелю.
Двох роботів-динозаврів, які працювали на рецепції доводилося постійно контролювати. Машини не могли впоратися з елементарними завданнями, наприклад, зробити копії документів. А роботи-помічники в номерах іноді будили гостей, коли чули їхнє хропіння. Ці звуки вони сприймали як звернення і у відповідь запитували, чим можуть допомогти.
Так, в боротьбі інтелектів – штучного та людьского – перемога за нами. І це ще раз доводить – людську працю ніщо не замінить.
[:]