Чому в Давос щороку їдуть мільйони туристів? Та скільки грошей потрібно для відпочинку на цьому курорті?

[:ua]Гірсько-лижний курорт в Давосі недарма вважають одним з найкращих у світі вже більше півстоліття. Адже тут і відмінно розвинена туристична та спортивна інфраструктура, і неймовірної краси природа.
Перші туристи ступили на цю землю в 19 столітті. Та не для того, аби гайнути з гори на лижах, а відновити здоров’я. Давос був відомим як першокласний лікувальний курорт. А от справді туристичним серцем Швейцарії він стане після того, як там побудували залізницю в 1910 році.
І вже на початку 20 століття курорт приймав майже мільйон туристів зі всього світу щороку. Деякі з них, так закохувалися в живописну місцевіть, що залишалися жити в Давосі. Зокрема, письменники Артур Конан Дойл та Томас Манн. Останній так надихнувся місцевістю, що написав свй найвідоміший роман “Дивовижна гора”.
Нині Давос – це, в першу чергу, лижний курорт – один із найпопулярніших у світі. Сезон катання починається в кінці листопада й триває до травня. Аби ганяти з крутих гір курорту впордовж дня, вам треба віддати близько 100 доларів за абонемент. Та знайте, одразу на тиждень брати абонемент майже вдвічі дешевше. А ще для дітей тут завжди діють знижки.
Окрім першокласних лижних трас та спусків для сноубордистів, тут є ковзанки, тенісні корти, майданчики для бадмінтону. Також в Давосі працює центр для професіної верхової їзди. Взагалі, в Давосі впродовж року відбуваються різноманітні спортивні змагання та фестивалі.
У теплий сезон на мальовничих озерах облаштовують спеціальні зони для рибалки. Тоді ж багато туристів обирають піші маршрути на найвищі гори. Якщо будете в Давосі навесні чи влітку, завітайте в ботанічний сад. Там окрім рідкісних едельвейсів ви можете просто лягти на травичку, яку спеціально вирощують для туристів.
Звісно, не обділений Давос і культурними цінностями. Зокрема, шанувальники живопису обов’язково мають відвідати музей Ернста Людвига Кірхнера. Якщо ж ви приїхали на відпочинок з дітьми – радимо сходити до місцевого музею іграшок. А ще Давос може близько та смачно познайомити вас зі швейцарською кухнею. Класичне фондю або ж печеня з баранини – місцеві рекомендують скуштувати.
https://youtu.be/WRIEnOPjVjk[:]