Чим дивують на CES-2019: розумні телевізори, гнучкі смартфони та будинок майбутнього

[:ua]65-дюймовий телевізор розробив південнокорейський гігант електроніки LG. Якщо натиснути відповідну кнопку на пульті, то він виїжджає і так само назад ховається у підставку. Тому це диво електроніки можна встановити біля вікна або прямо посеред кімнати. Цей телевізор став одним з тисяч експонатів виставки споживчої електроніки CES-2019, що проходить у Лас-Вегасі.
Каліфорнійська компанія Royole з гордістю представляє тут свою нову розробку – гнучкий смартфон. Ґаджет на дві SIM-картки називається FlexPai. Його дисплей з діагоналлю від 7 до 8 дюймів можна скласти. В результаті вийде два смартфона – для кожної картки. Якщо його розгорнути, він стає схожий на планшет.
І ще одна новинка. Ізраїльська компанія Watergen представила пристрій для автомобіля, який виробляє воду з повітря. Для цього спеціальний генератор витягує з атмосфери мікроскопічні частинки вологи.
Українці також у Лас-Вегасі. 8 вітчизняних інноваційних стартапів представляють нашу державу на масштабній виставці споживчої електроніки. З-поміж них – 3D-принтер для друку кераміки, Hi-Fi підсилювач для портативної аудіотехніки, старовинні фотокамери для миттєвих аналогових знімків, розумний ошийник для домашніх улюбленців та «вічна» канцелярія.
Тож присутність України на виставці у Лас-Вегасі свідчить про те, що інтерес потенційних інвесторів до українських ідей активно зростає.
[:]