Чергові поразки українських клубів на баскетбольній євроарені

[:ua]Матчі обох українських колективів на цій стадії вже фактично не мали значення і ніяк не впливали на турнірну ситуацію у групі. Адже як «Дніпро», так і «Черкаські мавпи» втратили усі шанси на вихід із групи. Тож, у останніх матчах турніру наші баскетболісти могли хіба що набратися досвіду виступів у єврокубках та напрацювати ігрові схеми.
Суперником «Дніпра» у п’ятому турі став грецький «Аріс», до якого українці, очевидно, їхали із бажанням реваншуватися за домашню поразку. Перші хвилини команди провели у більш-менш рівній боротьбі. Але рівновага на майданчику швидко минула, і господарі почали нестримно йти у відрив. У підсумку першу чверть греки виграли, набравши рівно у два рази більше очок, аніж дніпряни – 12:24. До великої перерви господарі збільшили свою перевагу до 17 балів, і стали фактично недосяжним для українського колективу. Підсумкові цифри на табло – 86:61 і «Дніпро» зазнає вже п’ятої поразки поспіль у Кубку Європи. Останній матч групового етапу підопічні Дениса Журавльова зіграють вдома 21 листопада проти фінської «Катаї».
«Черкаські мавпи», які змогли записати у свій актив хоча б одну перемогу на груповому етапі, у п’ятому турі завітали в гості до данського колективу «Беккен беарз». Тут за дві хвилини до завершення стартової десятихвилинки «мавпи» поступались із вражаючим рахунком 28:9. Втім, за той час що залишався до першої перерви, черкащани змогли закинути 12 балів і трохи виправити своє становище. Надалі черкащани таких провалів не допускали, але господарі і без того впевнено контролювали хід поєдинку. У підсумку 121:89 на користь данців, і четверта поразка «мавп» як наслідок. Останній і втішний поєдинок за третє місце у групі «Черкаські мавпи» зіграють знову на виїзді 21 листопада проти румунської «Стяуа».