Будинки на колесах, що вражають своєю розкішшю і коштують мільйони доларів

Будинки на колесах, що вражають своєю розкішшю і коштують мільйони доларів

На першому місці один із найбільших будинків на колесах! Його висота – майже 4 метри. Завдяки великому лобовому склу, водію і пасажирам відкривається панорамний вид на дорогу та околиці. Всередні – розкішна лакована підлога, сучасні меблі, робочий стіл, кухня, ванна кімната, спальня і зона для відпочинку та розваг. Завдяки правильно підібраним матеріалам, цей автобудинок ще й швидкий та безпечний. Його ціна мільйон 600 тисяч доларів. Та розробники запевняють – воно того варте.

На другомі місці серед найдорожчих будинків на колесах – Featherlite Platinum Plus. Тут розкіш і велич в кожній деталі. Стелі виробник прикрасив кристалами Сваровські, сходинки для підйому на борт – з мармуру, а крісла оброблені перламутровою італійською шкірою. А ще шовк, антична бронза, онікс та інші неймовірно коштовні матеріали, що роблять цей автомобіль схожим на королівський. Всередині – бігова доріжка і , навіть, гараж, де запросто вміщується спорткар. Про що ще можна мріяти? Вартість помешкання – 2,5 мільйона $

Та найдорожчим будинком на колесах є Marchi Mobile . Це будинок мрії у якому і навколосвітня подорож стане надзвичайно комфортною. Його вартість 3 000 000 $. Довжина – 12 метрів. 20 квадратних метрів займає зона відпочинку з видом на небо та масажними кріслами. Тут передбачен і підігрів підлоги. А от верхній поверх автобуса – це мобільна конструкція, яка може збільшуватися, завдяки висувному механізму злівого боку. Є відеоспостереження та клімат контроль. Ексклюзивність дизайну цього будинку на колесах – зашкалює. Його зможуть дозволити собі одиниці, адже ціна питання, нагадаємо, три мільйони доларів! Та серед шейхів та країн Персидської затоки цей транспорт користується великою популярністю. Ще б пак! Розкіш того варта!

[:]