«Боксерські заповіді» Михайла Зав'ялова

[:ua]Нерідко відомі спортсмени по завершенню кар’єри беруться за написання книг, аби поділитися досвідом, або ж просто висвітлити цікаві моменти свого спортивного життя. А якщо ж книга написана справді видатною людиною, яка віддала спорту не лише молоді роки, а все життя, то тут матеріалів може бути не на один збірник, і всі вони користуватимуться шаленим попитом. Так днями відбулась презентація чергової книги заслуженого тренера і президента Ліги професійного боксу України— Михайла Михайловича Зав’ялова.
Багаторічний тренер збірних України та СРСР з боксу, минулого року здійснив свою маленьку мрію — заснував зал слави Українського боксу. До цього, без перебільшення музею, увійшли десятки пам’ятних речей українських чемпіонів, як минулого так і діючих спортсменів. Звісно, тут знайшлось місце і для нагород самого Михайла Зав’ялова, і тут же відбувалась презентація нової книги видатного функціонера боксу — «Боксерські заповіді». А в тому, що книга матиме попит серед української аудиторії видавництво не сумнівається, адже не вперше співпрацює з Михайлом Михайловичем.
Серед гостей заходу можна було побачити велику кількість відомих любителям боксу облич — колишні і діючі чемпіони світу та Європи. Зокрема екс-чемпіона світу за версією WBC Віктора Постола. Спортсмен зазначає що хоч цю книгу ще й не бачив, але спираючись на попередні публікації Михайла, впевнений що ця книга буде корисна як спортивній молоді так і звичайній.
Сам же Михайло Зав’ялов зізнається, що як для людини зі світу спорту, йому написання книжок дається не легко, однак накопиченим досвідом потрібно ділитися. І попри те, що видавці кажуть що його вже можна сміливо називати не лише видатним тренером і функціонером, а й письменником, сам Михайло Михайлович ставиться до цього більш скептично.
[:]