Боксер Флойд Мейвезер погодився на бій проти місцевого 20-річного кікбоксера

[:ua]«Rizin fighting federation» – це японська організація, яка проводить бої за правилами ММА та кікбоксингу. Промоушен запрошує світових зірок змішаного стилю, які поступово втрачають свою популярність. Саме на турнірі «Rizin» в 2015 році після трирічної перерви відновив кар’єру Федір Ємельяненко. Таким чином розмови в соціальних мережах про можливий реванш Мейвезера із філіппінцем Менні Пакіао, або бій проти російського бійця Хабіба Нурмагомедова виявилися відволікаючим маневром. Днями легендарний боксер несподівано з’явився на прес-конференції японського промоушену, де повідомив, що 31 грудня проведе поєдинок проти місцевого кікбоксера – 20-річного Тенсіни Насукави.
Цікаво, що інформації щодо того, за якими правилами відбудеться бій або у якій вазі, і досі немає. А те, що до поєдинку залишилось не так багато часу наштовхує на думки про черговий рекламний трюк. Суперник Флойда, який попри свій молодий вік володіє солідним рекордом – 27-0 у кікбоксингу і 4-0 у ММА, також зазначив, що формат поєдинку не має для нього значення. Тенсін навіть наголосив, що готовий відмовитись від ударів ногами.
Президент організації у той же час заявив, що бій пройде за особливими правилами, а за якими саме, організатори обіцяють повідомити найближчим часом. Перший поєдинок Мейвезера за межами США відбудеться 31 грудня на арені «Сайтама супер», що містить 37 тисяч глядачів. Цей двобій може стати дебютом Флойда в ММА. Зазначимо, що Тенсін Насукава вже має досвід перемог над професійними боксерами, але лише за правилами кікбоксингу.
https://youtu.be/bOL_tI8n1zI[:]