Берінчик переїде до Америки?

Денис Берічник захищатиме титул чемпіона WBO International 20 квітня в Києві

Український боксер Денис Берінчик переїде до Америки?

Найближчий свій поєдинок Денис Берінчик проведе 20 квітня в Києві. Захищати проміжний титул чемпіона WBO International українець буде в бою проти японця Ніхіто Аракава. Щоб підігріти інтерес до поєдинку, Денис навіть створив канал в YouTube, де показує процес підготовки до бою.
А ось його промоутери, очевидно, вирішили рекламувати бій інакше. За повідомленням сайту «Спортарена», компанія «К-2 Promotions» планує укласти угоду про співпромоутерство Берінчика. Тобто хтось із американських промоутерів професійного боксу представлятиме його інтереси за океаном. Хто саме — не кажуть.
За нашою інформацією, найбільш вірогідно, що мова про компанію «Top Rank», з якими вже доволі успішно співпрацюють чемпіони світу Олександр Гвоздик та Василь Ломаченко. Угода із американцями не обов’язково означатиме розрив із компанією братів Кличків, адже подібну співпрацю промоутер «К-2» Олександр Красюк має із британцем Едді Хірном. Вони спільно представляють інтереси Олександра Усика.
Сам Денис неодноразово нарікав на малу кількість боїв на профі-рингу. Адже він має амбіції чемпіона світу, а для цього потрібно проводити не менше 3-4 переможних поєдинків на рік. Нині ж за чотири роки професійної кар’єри він провів лише 10 боїв, перемігши в усіх.