Армреслер Ципленков відмовився від поясу загиблого Андрія Пушкаря

[:ua]На змаганнях «Злотий тур» у Польщі Андрій Пушкар та Денис Ципленков мали розіграти між собою чемпіонський пояс за версією Професійної ліги армрестлінгу. Це мав би бути черговий поєдинок між двома найсильнішими у світі рукоборцями у суперважкій категорії, адже росіянин та українець були друзями та постійними суперниками одночасно. Але поборотись ще раз їм не судилося – Андрій Пушкар загинув у автокатастрофі у Рівненській області 14 листопада, якраз дорогою до Польщі. Його колега, інший чемпіон світу Олег Жох потрапив до реанімації.
Попри трагічну новину турнір в Польщі вирішили не скасовувати, а цілком присвятили його пам’яті уродженця Кременця Андрія Пушкаря. Найбільш емоційним моментом вшанування спортсмена стала промова Дениса Ципленкова, в якій він заявив, що відмовляється від чемпіонського поясу, залишаючи його родині Андрія. У цьому двобої Ципленков був претендентом на титул, який належав Пушкарю.
Водночас, Олег Жох нині знаходиться у реанімації рівненської лікарні, і вже почав приходити до тями. Він реагує на запитання лікарів, за словами яких потрібен ще час на лікування та відновлення. Загроза життю спортсмена вже минула. Але щодо подальшої кар’єри непереможного українського армреслера поки що жодних прогнозів немає. Очевидно, Олегу знадобиться час ще й на психологічну реабілітацію, адже в аварії окрім колеги загинув і його батько.
https://youtu.be/Kprh-n03ZAc[:]