Андрій Лунін: знову оренда?

Андрій Лунін має чинний контракт із «Реалом», але нині виступає в оренді в іспанському «Леганесі»

Андрій Лунін: знову оренда?

Повернення Андрія Луніна до складу «Реалу», очевидно, у найближчому майбутньому не відбудеться. Причиною цьому — новий головний тренер «вершкових» Зінедін Зідан. Навіть не він сам, а його син Люка.
Голкіпер збірної України Андрій Лунін має чинний контракт із «Реалом», але нині виступає в оренді в іспанському «Леганесі». При цьому, не має там стабільного місця в основі. Тому по завершенні сезону Андрій хотів би повернутись до Мадриду. Принаймні, про це він говорив у інтерв’ю ЗМІ:
Про те, що Андрій викладається — видно із тренувальних відео, де Лунін демонструє фантастичні сейви. Але якщо така робота українця ще якось може вразити тренера «Леганеса» Маурісіо Пеллегріно, то нового-старого очільника «Реалу» — навряд чи.
Тренер заявив, що третім воротарем «Реалу» нині є його син Люка Зідан, днями він навіть виходив в основі. Головними ж претендентами на перший номер в «Реалі» є, звісно, Тібо Куртуа, який нині травмований, та Кейлор Навас, чутки про можливий продаж його влітку не вщухають. Очевидно, лише в цьому випадку Луніна повернуть з оренди.