Американські сенатори пропонують нові санкції проти РФ

Американські сенатори пропонують нові санкції проти РФ

Нові санкції стосуватимуться енергетичного, банківського та оборонного секторів Росії, а також проти «олігархів та політиків, які можуть бути замішані  у втручанні в вибори».

Про це повідомляє видання Bloomberg.

Американські сенатори Кріс Ван Холі та Марко Рубіо повідомили про необхідність внести в проект оборонного бюджету США положення про санкції щодо Росії. Відповідний лист направили в комітети у справах збройних сил сенату і палати представників

Сенатори пропонують включити в документ положення закону про стримування, що забороняє американським компаніям мати справу з російським суверенним боргом. Зокрема, також планують ввести пункт щодо директора Національної розвідки. Він повинен звітувати перед конгресом впродовж 30 днів після виборів  в США про можливе втручання Росії.

У листі наголошується, що, незважаючи на роботу закону про стримування, вплив санкцій на суверенний борг Росії буде «обмеженим». Причиною вважають низький рівень, збалансований бюджет і значні валютні резерви Росії. У зв’язку з цим, Холі і Рубіо також пропонують ввести положення, що дозволяють вводити санкції проти енергетичного, банківського та оборонного секторів Росії, а також проти «олігархів і політиків, які можуть бути замішані у втручанні в вибори».

Раніше Bloomberg з посиланням на джерела повідомив, що адміністрація президента США Дональда Трампа вивчає можливість введення нових санкцій відносно Росії у зв’язку з отруєнням колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.