Альтернативна енергетика - не майбутнє, а сьогодення України

[:ua]Динамічно на енергетичній карті планети змінюється все: від поглядів – до повної переорієнтаціє національних ринків. Україна – у числі тих, хто прямує шляхом енергоефективності, прагне відмовитися від паливних ресурсів та черпати енергію із природи.
Українську енергетику заполонили нові обличчя, виклики, можливості, а разом із цим – проблеми.
Є й низка занокодавчих моментів, які потребують змін. Адже термін дії чинної системи стимулювання через «зелений тариф» закінчиться у 2030-му. Відповідно, багато проектів у найближчі роки матимуть малий термін окупності. Це може істотно зменшити обсяг інвестицій. Але вихід є! Україні слід йти шляхом досвідчених гравці світового енергоринку, таких як Німеччина, Норвегія чи Китай. Та впровадити на державному рівні аукціони. Це дасть можливість укладати договіри на 20 років. А тому істотно збільшить горизонт планування для інвесторів і знизить ціну для споживача.
Майже 2% – це частка відновлювальних джерел у загальному енергетичному секторі Україні. До прикладу у Німеччині ця цифра – майже 30. Утім, загальна тенденція позитивна – збільшити показник енергоефективності.
Роботи зі зведення сонячних і вітрових електростанцій в Україні не приняються вже 3 рік поспіль. Нині спільно із китайською компанією у Дніпропетровській області будують найбільшу сонячну станцію. А біля Слав’янську на горі Карачун планують встановити найпотужнішу вітрову турбіну!
https://youtu.be/OXpdW7_F2CE[:]