101-й трофей Федерера в Маямі

Роджер Федерер — швейцарський тенісист-професіонал

 101-й трофей Федерера

У фіналі Маямі Open 2018 року перемогу святкував саме Джон Ізнер, тож цього разу він захищав свій титул. Однак зробити цього йому не дозволив легендарний швейцарський тенісист Роджер Федерер, який до речі раніше вже тричі тріумфував на американському «Мастерсі».
Цей поєдинок тривав лише 1 годину 9 хвилин, і два сети, за які Роджер впевнено перестріляв свого опонента 6:1, 6:4. Окрім того, що це вже четвертий тріумф швейцарця на «Мастерсі» у Маямі, це ще й 28 трофей Федерера цієї категорії загалом. Зазначимо, що більше лише у Рафаеля Надаля і Новака Джоковіча — 33 і 32 трофея відповідно. І звісно цією перемогою Роджер довів загальну кількість своїх професійних титулів до цифри 101. Для порівняння у рекордсмена Джимі Коннорса їх 109. До того ж Федерер став першим тенісистом, який зміг підкорити вже другий титул у 2019 році, і з понеділка він піднімається на четверту позицію світового рейтингу.
Щодо дівчат, то тут фінальне протистояння було куди більш запеклим. А тріумфатором із нього вийшла кривдниця українки Даяни Ястремської у другому колі турніру — австралійська тенісистка Ешлі Барті. Вона у двох сетах, а у першому за результатами тай-брейку, здолала представницю Чехії Кароліну Плишкову 7:6, 6:3. Таким чином австралійка оформила вже четвертий трофей у кар’єрі і з понеділка дебютує у топ-10 світової класифікації.